Chat Sohbet Odaları
Chat Sohbet Odaları

chat mekansohbetli.org chat sohbet odaları muhabbet platformları sizlere kaliteli ve lezzetli bir sohbet keyfi sunmak için elinden gelen her imkanı uygulamaktadır. Günümüzde sayılı sohbet platformları arasında kendini büyük ölçüde kanıtlamış olan sohbet odaları sunucumuz her geçen gün daha da büyümektedir. sohbet odaları platformumuz eski chat sohbet odaları platformları kullanıcıları nın buluşma noktası haline ve büyük bir ilgi odağı haline gelmiştir. Eski irc sohbet chat odaları kullanıcıları nın birçoğu irc sohbet platformları nın yönetim şekillerinin adaletsizliğinden dolayı geneli irc hayatına son verdi. Biz sohbetli.org odaları nın kuruluşunda ki asıl amacımız irc yi bırakan eski dostlarımızın sohbet odaları platformlarına geri dönmesi ve eski sohbet tadında bir sohbet anlayışını siz değerli okurlarıma ve irc ye yeni katılacak olan kullanıcılara yaşatabilmek asıl amacımızdır.

sohbetli.org un irc yi tekrardan canlandırmadaki rolü nedir?

sohbet sunucumuz yönetim kadrosu dahil sunucudaki bir çok kullanıcı irc de yıllarını geçirmiş olan insanlardır. Bu sebepten dolayı kullanıcılarımız eski olması sebebiyle onların hala irtibat halinde bulundukları eski sohbet arkadaşları illaki vardır. Bu sebepten dolayı sunucumuz biraz daha gelişip büyüdükten sonra kullanıcılarımızın ve biz yönetim kadrosunun eski dostlarımı çağırıp sunucumuzu eski irc severlerin buluşma noktası ve yeni gelen sohbet severlerin ise eski sohbet tadında bir sohbeti görmelerine vesile olabiliriz.

Eski sohbet odaları nın farkı nedir?

Eski sohbet odaları platformları nın özlenmesinin sebebi o yıllarda şuan olduğu gibi birçok sosyal medya platformu bulunmaması ve insanların sohbet edeceği tek yer olan sohbet odaları sunucuları büyük ilgi odağı halindeydi. Ve insanlar temiz duygulara sahipti tek amaçları seviyeli ve saygılı sohbet etmekti. İnsanlar birbirleri ile çok güzel bir iletişim kurup dostluklar ve arkadaşlıklar kurarak sohbet ederlerdi. Umarız ki sohbetli.org sohbet sunucularımızın gelecek yıllarda ki şuan temelini attığımız ve hala da gelişmekte olan sunucumuz bizi yanıltmayacağından eminim ve sizlere şunu kararlı bir şekilde söyleyebilirim ki sohbet sunucumuz önümüzdeki yılların parlayan bir sohbet sunucusu haline gelecektir.

<<<Bir önceki yazımda Sohbetli Sohbet Odaları ve Chat sunucusu makalem var…>>>
sohbet mekan

Diğer Yazılar:

Yazar:

fearless mumy@sohbetli.org

1 yorum var: “Chat Sohbet Odaları”

[…] önceki yazımda Chat Sohbet Odaları makalem […]

Yorum Yap:

CopyRight © 2018 - Chat | Sohbet | islami sohbet | islami sohbet | islami chat