Sohbetli Sohbet Odaları ve Chat Sunucusu
Sohbetli Sohbet Odaları ve Chat Sunucusu

Sohbet in başladığı yersohbetli.org sohbet sunucuları nın gelecekde yıllardaki sunucunun seviyesi hakkındaki amacı sohbet etmeye ihtiyacı olan dertlerini dermana kavuşturmak isteyen kendine dost, arkadaş, sırdaş arayan kısacası maksadı sohbet olan herkesin buluşma noktasının adıdır sohbetli.org
Biz irc sohbet ve çeşitli sohbet odaları nda uzun yıllar emek harcamış olan RomeO, reLax, FeaRLeSs, aSaLet sohbetli.org adresinde yanyana gelip sohbet kullanıcıları nın beğenebileceği bir sunucu oluşturmak için bir emek harcayıp sohbetli.org sohbet sunucusunu bu günlere getirdik. Bizi diğer bir çok sohbet sunucusundan ayıran en belirgin özelliğimiz ise şudur yönetim kadromuzun irc hakkında bilgi sahibi olması ve bir çok sohbet sunucusunda bulunması nedeniyle tecrübe edinebilmiş olmamızdır.

sohbetli.org ne amaçla kuruldu?

Sohbet sunucumuzu açmamızdaki en büyük gâyemiz irc sohbet odaları nın günümüzde bulunan sunucularından hiç birinde akıcı ve lezzetli bir sohbet anlayışı bulunmamasıdır. Ve bizim amacımız ise sohbet kullanıcıları nın keyifle sohbet edip zaman geçirimesine dost ve arkadaş edinmesine vesile olabilmektir.

sohbetli.org un hedefi nedir?

Biz bir sohbet sunucusu olarak hedefimiz sadece sohbet sunucumuzun kalabalık ve akıcı bir sohbet in olması değildir. Bizim asıl hedefimiz sunucumuzdaki sohbet in kullanıcıların aklında saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde edilen tek sohbet sunucusu olabilmektir. Ve şuna da eminimki inanmak başarmanım yarısıdır biz buna cânı gönülden inanıyoruz ve başarmaya da ând içtik.
Sohbet sunucumuza sadece sohbet etmek amaçlı girmeyebilirsiniz sohbet odamızda aynı zamanda test kanalı, yarışma kanalı ve radyo kanalı gibi bir çok eğlence kanalları da mevcuttur dilerseniz oralarda vakit geçirerek hem genel kültürünüzü geliştirebilir hemde bir sohbet arkadaşı edinebilirsiniz. Bazı zamanlarda sohbet sunucumuzda bulunan radyo kanalında dj lerimiz yayın almaktadır. Dilerseniz yayında bulunan dj den istek isteyip dinleyebilirsiniz. Hatta kendinizi geliştirmek ister iseniz sohbet sunucumuzdan gerekli bilgileri alıp sizde bir dj olma hakkına sahip olabilirsiniz. Sohbet sunucumuz tek yönlü büyümeyecektir sunucumuz bir çok sohbet kullanıcısı kitlesine hitap edecektir. Ve o kitlelerin buluştuğu tek adres olmak için uğraş verecektir.
Okuduğunuz için teşekkürler.
Sohbet odamız

Diğer Yazılar:

Yazar:

fearless mumy@sohbetli.org

0 yorum var: “Sohbetli Sohbet Odaları ve Chat Sunucusu”

Yorum Yap:

CopyRight © 2018 - Chat | Sohbet | islami sohbet | islami sohbet | islami chat