Ücretsiz Sohbet Odaları
Ücretsiz Sohbet Odaları

Ücretsiz sohbetÜcretsiz sohbet odaları günümüzde birden fazla sayıda bulunmaktadır. Siz değerli okurlarımda hiç bir ücret talep edilmeksizin doya doya sohbet edip keyifli zaman geçirebileceğiniz bir sohbet odaları sunucusumu arıyorsunuz? Eğer öyle ise şanslısınız demektir çünkü en doğru adreste sohbetli.org ücretsiz sohbet odaları platformunda bulunuyorsunuz. Sohbet sunucumuzun ücretsiz olmasının başlıca nedenlerinden bazıları şunlardır:
~Her insanın sohbet etme ihtiyacı vardır parası olanında olmayanında herkesin eşit bir şekilde yaşamasını düşündüğümüz için.
~Bizlerinde geçmiş irc sohbet odaları nda yaşadığımız bazı olaylarında büyük bir rolü vardır.
~Son faktör ve bir çok irc sohbet odaları platformunun yapması gerektiğini düşündüğüm bir faktördür bilindiği üzere günümüzde bir çok sosyal paylaşım siteleri mevcut ve bu siteler birbirleri ile rekabet içerisindeler irc sohbet odaları o sitelere göre çağın gerisinde kalmıştır ve geçtiğimiz yıllardaki popülerliğini yitirmiştir. Sohbet odaları kullanıcılarını tekrar dan irc sohbet sunucularına teşvik edebilmek için sohbet odaları platformları ücretsiz olmalıdır tabiki bu sadece benim şahsi bir görüşümdür.

İrc sohbet odaları eski popülerliğini tekrar kazanabilecekmi?

Bu soru bir çok sohbet odaları kullanıcısı nın kafasında bir soru işareti olarak kalmaktadır. Her ne kadar da açıklamalar yapılsa kesin ve net bir cevabı kimse verememiştir. Benim de bu konu hakkında bazı düşüncelerim vardır siz okurlarıma anlatmak isterim. Benim düşüncem eğer ki sohbet sunucuları ücretsiz olmaya devam ederse ki edecek de benim görüşüm ilerleyen yıllarda eski popülerliği kadar olmasa bile şuan ki bulunduğu durumdan daha iyi bir konuma geleceği şüphesiz bellidir.

Sohbetli.org ücretsiz olarak kalmaya devam edecek mi?

Sohbet odaları sunucumuz olan sohbetli.org un şuan olduğu gibi ilerleyen yıllarda da ücretsiz olacağı kesindir. Çünkü biz bu sohbet sunucusunu bir para kazanma uğruna açmadık bizim amacımız bir ücret ödemeden her insanın eşit olduğu bir sohbet odaları platformu oluşturabilmektir. Kesinlikle ilerleyen yıllar ve gelişen irc sohbet odaları sunucuları nın hiç bir ücret talep etmeksizin siz değerli okurlarıma seviyeli ve saygılı bir sohbet odaları hizmeti sunabilmek için uğraş verdiğini bilmenizi isterim.
Dini sohbet

Diğer Yazılar:

Yazar:

fearless mumy@sohbetli.org

4 yorum var: “Ücretsiz Sohbet Odaları”

Eslem Mart 24, 2018

fearless gerçekten güzel bir makale olmuş başarılarının devamını dilerim…

aSaLet Mart 24, 2018

çok güzel olmuş emeğine sağlık

ceren Mart 24, 2018

gerçekten muazzam bir yazım tarzı tebrikler.

asya Mart 24, 2018

perfect fearless her zamanki gibi döktürmüşsün.

Yorum Yap:

CopyRight © 2018 - Chat | Sohbet | islami sohbet | islami sohbet | islami chat